Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A6 3.0 tdi Automatic 8G -12

Shitet nga: Martin 11 Dhj 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
PRODAVAM AUDI A6 3.0 TDI
- REGISTRIRANO
- AVTOMATSKI MENUVAC 8 G
- START-STOP-Keyiess
- KLIMA-climatronik 4 zonska
- TEMPOMAT-Cruise Control
- AUTO HOLD
- PARKING-ASSIST
- PARKIN SENZORI napred nazad
- ELEKTRIKA KOMPLETNO
- NVG-bluethoot.aux-multimedia
- XNENON/BI XHENON
- DVA KLUCA -orginal
AUDITO E SO SERVISNA KNISKA
REDOVNO ODRZUVANO I SERVISIRANO
KOMPLETNO SERVISIRANO VO OVLASTEN SERVIS
SO 4 NOVI GUMI-pod garancia
AUDITO E VO SUPER SOSTOJBA, BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA.
Leaflet
Në fillim