Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6

4 000 EUR

Shitet nga: audi 27 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi a6 1.8 benz odlicno socuvan kosa plus 4 aluminski bandasi rezerva 17
Leaflet
Në fillim