Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Taksi kompanija prodava vozila so licenca

1 000 EUR

Shitet nga: Best inzinering 18 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Taksi kompanija prodava vozila so licenca firma bez dolgovi ....vozilata se prodavaat edinecno moze i komplet....site vo ispravna sostojba .....site vozat vo renomirani konpanii vo gradot za poveke info na tel 072216655
Best inzinering
072216655
Leaflet
Në fillim