Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 atestiran plin -95

Shitet nga: Keki 04 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi e registrinan so atest plin servisiran pali vozi
Në fillim