Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro 180 kW 245PS -11

13 990 EUR

Shitet nga: Info Dje 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro 180 kW (245 PS)
2011/12

Погон на сите 4 тркала, автоматик, темпомат, вебасто греење, климатроник, двозонска клима, Bosse озвучење ...

Редовно сервисирана и реални 268000 км
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione