Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 Bi-Turbo quattro -02

6 300 EUR

Shitet nga: Tafiloski Mujadin 23 Dhj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Se prodava Audi so full oprema, navigacija, Recaro sportski sedista koza so parno greejne i napred i nazad, stronic mejnac, siberdah so solarno,xenon ,park sensori napred nazad, servisirano vo audi aldo vo ohrid 17 zoll felgi so novi letni gumi ,kolata e vo super sostojba vredi da se pogleda. 2,7 litri so 250 ks benzin
Tafiloski Mujadin
075943914
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione