Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 2.5 TDI

1 400 EUR

1 800 EUR

Shitet nga: Dean 10 Jan 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi A6 2.5 TDI
Kolata e vo odlicna sostojba, ima 4 novi gumi,klima, centralno zaklucuvanje.
Registrirana do 03.2019, Bugarska registracija.
Za poveke informacii na brojot 077/725-460

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione