Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 tdi -07 top sostojba top socuvano

9 600 EUR

Shitet nga: dimitar 07 Maj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
prodavam audi a6 2007 god 2.0 140ks ekstra socuvano pred 2 meseca imam napraveno golem servis i novi gumi 16
ima ksenon navigacija park. senzori i se drugo osven koza
zamena ima opcija za kombe ili kamionce
dimitar
078346744
Leaflet
Në fillim