Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A6

7 500 EUR

Shitet nga: atanas 19 Qer 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi A6 2004god 3.0quattro

FULL SERVIS
Diplomat paket
kozen enterier
Greaci na sedista i retrovizori
Elektrika na stakla i retrovizori
Elektricni zavesi
Ambient svetlo ( Led paket)
Usb,TV i Tel
bi xenon
Bosse ozvucenie so pojacalo i vufer
Tempomat
Novi gumi
follow me home opcija
Navigacija
Naslonjaci za raka napred i nazad
Park senzori
Senzor za dozd

Se e fabricko
I uste mnogu oprema
ili zamena za pomala,benzin,cabrio,mini cooper,golf 5 .......
Leaflet
Në fillim