Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A6 2.7 QUATRO IDEALNO SOCUVANO -06

Shitet nga: audi 03 Qer 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
-A6 4x4 DONESENA OD GERMANIJA
-OPREMA EKSTRA FULL:
-F1 BRZINI NA VOLAN
-KOZA
-PARKING SENZORI
-TEMPOMAT
-KLIMATRONIK
-GOVORNI KOMANDI SO INSTALIRAN TELEFON
-GREACI NA SEDISTA
-TROKRAK VOLAN SO KOMANDI NA NEGO
-CD SARZER SO 6 CD
-NAVIGACIJA SO CD SO MAPI
-AL.BANDASI
-4 NOVI GUMI
-2 KLUCA
-BI-KSENON SVETLA
-KLIMA FOLI SEGA STAVENI
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN VO MOTOR MASLO I FILTRI,MASLO I FILTERI VO MENUVAC.
MOZNA E ZAMENA
Leaflet
Në fillim