Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 3.0 Tdi quatrro Zamena so vlekac

0 EUR

Shitet nga: Audi 04 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Full oprema. Napraven servis. So novi gumi. Moze zamena so vlekac kipper.
Leaflet
Në fillim