Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A6 3.0Tdi quattro S line+2 full oprema -05

Shitet nga: Bujamin 28 Nën 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Registracija cela godina so zelen karton
Full Servis site zamena oil, oil menjac i novi diski
220000km orginal so servisna knishka
8 gumi aluminski so fellgi zimski i leto
ima telefon i start stop
shiber so solar i 3 kluci
dupli prozorec so kolor
cd audio so 12 cd plus dvd
4 sedenje so griaci
bixenon cvetli
Leaflet
Në fillim