Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A6 QUATTRO -05

Shitet nga: AUDI A6 QUATRO 09 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
FULL OPREMA REGSITRIAN
SO NOVI LETNI I ZIMSKI GUMI
AUDI A6 QUATRO
072233333
Leaflet
Në fillim