Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A7 3.0 TDI 180 KW Quattro

25 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Делукс Ауто Куманово 23 Nën 09:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Делукс Ауто Куманово
VW Golf 1.6 TDI 105 KS  DSG 12 900 ЕУР
Seat Leon 1.6 TDI 105 KS Ecomotive 12 900 ЕУР
Citroen Xsara picasso 1.6 HDI 80 KW 2 500 ЕУР
VW Golf 1.6 TDI 110 KS Comfortline 11 900 ЕУР
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
Надворешност
Алуминиумски бандажи, Затемнети стакла, Xenon Фарови, Систем за чистење на фарови

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Ел. седишта, Кожни седишта, Греење на седишта, Ел отворање багажник, Климатроник, Радио CD MP3, Навигациски систем, Помош при паркирање, Темпомат, Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Подготовка за телефон, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации
Возилото е во одлична состојба.Моб 070-211-861
Делукс Ауто Куманово
+38972317811
Делукс Ауто Куманово
VW Passat 2.0 TDI 150 KS DSG  Comfortline  Massa 17 900 ЕУР
VW Golf 1.6 TDI 110 KS Comfortline 11 900 ЕУР
Audi A6 3.0 TDI Quattro Navi Led 28 900 ЕУР
Audi A7 3.0 TDI Quattro S-Line Navi 39 000 ЕУР
Në fillim