Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A7

0 MKD

Shitet nga: AUDI A7 Dje 03:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
Se prodava audi A7 2011 3.0TFSI V6 299hp quattro(benzin)so 146000 km projdeno(moze proverka kade sakate). Kolata ima najvisoko nivo na oprema! Donesena e od germanija momentalno e na bugarski tablici. Ekstra cena za kesh ! Moze i zamena so moja ili vasa doplata.
075-345-222
AUDI A7
075345222
Leaflet
Në fillim