Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI A7 -12

37 000 EUR

Shitet nga: Goran 04 Shk 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
Avtomobilot e vo odlicna sostojba.
Leaflet
Në fillim