Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A7 3.0tdi Quattro S-LINE kupena od Audi MK

32 000 EUR

35 700 EUR

Shitet nga: Kris 29 Maj 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
Kolava e vo perfektna sostojba (kako od salon)
Redovna servisna kniska od audi mk.

Leaflet
Në fillim