Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A7 Prestige Sline Quattro Custom

Shitet nga: Harun 22 Tet 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
Stunning 2016 Audi A7 Prestige S-line. Car is loaded with all options. A dream to drive. Inculded Wi-fi hotspot, sim card slot and 2 sd card slots. available with google maps. Heated/Cooling front seats. Heated rear seats. Power Seats, Driver/Passenger. FULL FULL, many more extras.
Leaflet
Në fillim