Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A8L 4.2 TDI 365ks ODLICNA

30 000 EUR

Shitet nga: Nikola Dje 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A8
Одржувана во Порше Скоје
Беспрекорна состојба и зачуваност на мотор и ентериер.
Никола 075 426 303
Leaflet
Në fillim