Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi A8 4.0

12 000 EUR

Shitet nga: Filip Nikolov 15 Maj 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A8
Kolata e vo odlicna sotojba redovno servisirana vo oficijalen servis i ima plus 4 zimski gumi so bandazi 18
Filip Nikolov
078466066
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione