Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

A8 quattro 4.0tdi

9 000 EUR

Shitet nga: stojan sholev 07 Maj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A8
A8 quatrro
vo perfektna sostojba
registrirano na MKD tabli so zelen karton
komplet servis

info
Vase 077 569 352
stojan sholev
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione