Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi Q5 2.0 tdi QUATTRO

12 500 EUR

Shitet nga: Rizvanche 25 Korr 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q5
Napraven golem servis. Vo top sostojba. Na mk tabli
Rizvanche
070215612
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione