Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi Q5 -10 Itno

17 000 EUR

Shitet nga: // 05 Tet 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q5
Itno prodavam Audi Q5, full oprema
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione