Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi Q5 2.0TDI 150HP

19 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoWelt.mk 28 Mar 11:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AutoWelt.mk
Audi A6 2.0TDI 150HP ultra S-line 23 800 ЕУР
Audi A6 3.0TDI 204HP SPORTLINE 20 800 ЕУР
Mercedes-Benz GLC 250D 204HP 4-MATIC 9G-Tronic SPORT 34 600 ЕУР
VW Touran 1.6TDI 110HP BLUEMOTION 13 900 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q5
ШИФРА: 117265

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Tregoje në hartë
078203200
https://[email protected]

WWW.AUTOWELT.MK

AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk
VW CADDY LIFE 1.9TDI 105HP 5 600 ЕУР
Renault Espace LIFE 1.6DCi 130HP ECO 7 Sedista 15 900 ЕУР
VW Golf SPORTSVAN 1.6TDI 110HP COMFORTLINE 12 400 ЕУР
Renault Grand Scenic 1.5dCI 110HP LIFE 11 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione