Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI Q5 2.0 TDI Quattro

17 000 EUR

Shitet nga: Kristijan 16 Nën 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q5
Se prodava Audi Q5 2.0 TDI Quattro so 170hp, so visoko nivo na oprema, odlicno za site vidovi na teren i za sneg, 4x4, Pirelli Scorpion gumi za site sezoni so 19" bandazi... kontakt telefon 072/30-50-50
Kristijan
072305050
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione