Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI Q5 Quatro TDI 2.0 -11 moze zamena

Shitet nga: Audi Q5 29 Qer 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q5
Audito e bez nikakva zabeleska ni na karoserija ni na motor,odlicno zacuvano, so mnogu niska potrusuvacka od 6.5l kombinirano, realna kilometraza so kompletna servisna istorija. Ful oprema, avtomatski menuvac (S opcija), pogon na site trkala, dvozonska klima, navigacija, park.senzori, graci na sedista, bi-xenon osvetluvanje, itn. Registrirana do avgust 2017.
Moze i zamena za pomalo vozilo so vasa doplata no ne postaro od 2010 godina (Dajte ponuda)
Audi Q5
076210200
Leaflet
Në fillim