Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

audi q7 3.0d 2x sline

13 500 EUR

Shitet nga: Hudaver Ali 22 Nën 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q7
extra sacuvan, full servisirsan,novi gumi,navigacia,sline ,bord computer,greaci na sedista,zatemniti stakla,komandi na volan,tempomat.zadna kamera za parking,full senzor parking,site rabotat odlicno.
moze zamena so moja ili vasa doplata
cenata ne e fiksna
Hudaver Ali
070215045
Leaflet
Në fillim