Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi Q7

14 976 EUR

Shitet nga: Krste 26 Maj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q7
Audi Q7 quattro 3.0 motor vo odlicna sostojba.
Dzipot ne se vozi bidejki gazdata e nadvor od drzavata.
Registrirana cela godina maj 2019 do maj 2020
Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione