Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 EUR

19 000 EUR

Shitet nga: Vasko 21 Sht 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q7
Redovno servisirano so realni km.Dva para bandazi so zimni i letni gumi.Moze zamena so moja doplata za ponov dzip
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione