Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI Q7 S LINE OFF ROAD PAKET

17 500 EUR

Shitet nga: Audi 05 Sht 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q7
Sline nadvor i vnatre off road paket 7 sedista kamera 20ki bandazi novi gumi reg cela god
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione