Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi R8 fsi quatro

0 MKD

Shitet nga: dario 20 Jan 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
R8
Prodavam audi r8 fsi qatro so najful oprema,registrirana cela godina,kupena od porse makedonia,so servisna kniska,Samo za seriozni kupuvaci !!!!
070 989 240 !!!
Leaflet
Në fillim