Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi R8

85 000 EUR

Shitet nga: Gezim Krasniqi 11 Gush 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
R8
Audi R8 year 2011 color red motor 5.2 benzin
116000km 525 PS me te gjitha lezetet
Gezim Krasniqi
+38349732823
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione