Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi S3 1.8 t 320ps quattro -03

5 000 EUR

Shitet nga: Lindi 23 Mar 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
S3
Audi S3 1.8 turbo quattro viti 2003 felgi 18 320ps 477NM federa sport -4cm frenat tarox sport xenon çmimi është pa dogane për meshum info kontakt viber ose WhatsApp
Leaflet
Në fillim