Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI S6 5.2 V10 - 07

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Eurogradba Asanoski Dje 02:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S6
Se prodava Audi S6 5.2 V10.
2007 godina.
131.000km orginal.
Servis za 25.000km.
Novi gumi GoodYear.
Uvozen od CH
TOP SOSTOJBA.
Eurogradba Asanoski
Vo EUROGRADBA ASANOSKI - s.Lazani - Prilep mozete da se snabdite so site vidovi vozila,kamioni,bageri,gradezni masini,gradezni materijali i seto toa uvezeno od Italija po najniski ceni. Povelete uverete se!!!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifoski - Pitu - Prilep Tregoje në hartë
070634010, 071 638 512
Eurogradba Asanoski
070634010, 071 638 512
Leaflet
Në fillim