Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUDI TT Cabrio 1.8 Turbo

3 500 EUR

Shitet nga: andrej vrzel 31 Tet 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Audi
/
TT
Modeli
TT
Audi TT 2004god.
andrej vrzel
071333396
Në fillim