Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi TT 1.8T 180ks so Plin

3 500 EUR

Shitet nga: Deni 04 Nën 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
/
TT
Modeli
TT
Prodavam Audi TT vo solidna sostojba redovno servisirano...se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.
Leaflet
Në fillim