Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audi TT 1.8T

4 000 EUR

Shitet nga: Xxx 09 Dhj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
/
TT
Modeli
TT
Se prodava vtor gazda kupena od salon od skopje ima atest plin pominati okulu 130000km realni ima 4novi gumi napraven golem servis registriana do juli mesec okulu cenata ima prostor za dogovor na lice mesto
Leaflet
Në fillim