Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bmw 116 I

5 000 EUR

Shitet nga: Toni 23 Maj 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
116
Prodavam bmw 116i...116ks,odlično sočuvano...2006god so 6 brzini...Oprema Ful.
Ve molam bez zameni....Cenata e Fiksna.
Tel:070-410-080
Leaflet
Në fillim