Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 118d M-paket

11 200 EUR

Shitet nga: xh.k. 23 Maj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
118

МОЗЕ И ЗАМЕНА ЗА ГОЛФ 6, 7, ИЛИ ТУРАН
Leaflet
Në fillim