Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 120D

5 700 EUR

Shitet nga: Kris 19 Qer 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
120
+ set novi zimski gumi
Za poveke informacii javete se na 078 300 626.
Kris
Leaflet
Në fillim