Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 316 -95

1 750 EUR

Shitet nga: Avni Sot 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
316
Bmw 316 benzin plin so atest registiran uste eden mesec, so centralna ,sve vo red pali vozi registrrana do 07.2019 !!! Itnooo
Në fillim