Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 318 D Facelift

3 200 EUR

4 200 EUR

Shitet nga: jovan 05 Nën 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
318

Bmw 318d 2003 redizajn so Full Oprema registrirana dva para gumi(letni-Zimski) vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja cena 3200€ bez zameni!!!

Leaflet
Në fillim