Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 318i -98

2 400 EUR

Shitet nga: Meti 07 Maj 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
318
Prodavam BMW 318i.odlicna sostojba.
Oprema;
Klima.centralna brava.felni 15.xenon svetla+M preden branik
Leaflet
Në fillim