Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bmw 318

1 EUR

Shitet nga: Kostadin 09 Jan 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
318
Bmw 318d
2004 godina
116 ks
Klimatronik
Kostadin
077550867
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione