Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 318tds

1 400 EUR

3 000 MKD / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Oglas 14 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 3 000 MKD / muaj

From
Advertiser
Viti
1998
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Maqedonase
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kumanovë
Struktura e veturës
Coupe
Prodhuesi
3-серии / BMW
Modeli
318
Se prodava BMW 318tds so izminati 300.000 km
Registrirano do 12.09.2020
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim