Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 318 tds e36 -96 ZAMENA E46 E39

1 900 EUR

Shitet nga: Bobi 11 Dhj 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
318
registrirana servis maslo ffiltri zimski gumi....1900e

ZAMENA ZA E46 KUPE ILI SEDAN NAD 2000GOD.

075 708 330
Leaflet
Në fillim