Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 318D FULL OPREMA -09

15 500 EUR

Shitet nga: ILIJA 27 Nën 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
318
Kolata e mn dobro zacuvana , ful oprema . zatemnati stakla . aluminiumski novi bandasi 17ki zaedno so novi gumi i isto taka zimski novi gumi so celicni bandasi (so ratkapni) .Ima start stop sistem , podvizni retrevizori , greaci na sedista , vnatresna kuka(na dugme), sportski sedista, senzori za rikverc.
Leaflet
Në fillim