Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 318 2.0D 143ks Touring,Facelift-2010god.

7 490 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Rubin Sot 22:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
318
BMW 318 2.0 ,105kw-143ks facelift
Registrirano cela godina do 09.10.2021god.
Proizvedeno: 2010 god.
Menuvac: manuelen 6 brzini
Redovno servisirano, (servisna kniska).
-Navigacija,Bluetooth,Tempomat (cruzecontrol),
-Klimatronik dvozonski,ABS,DTC,Airbag x12
-Parking senzori napred i nazad,
-Senzori za dozd i svetla,START-STOP sistem,
-Multimedia radio,CD,USB,AUX, fabricki HDD130gb.
-Alu.bandazi, dva kluca, Led stopovi...
Voziloto e vo odlicna sostojba,bez nikakvi zabeleski!
tel. 070 259 520
Leaflet
Në fillim