Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 318 i

4 300 EUR

Shitet nga: Ilija 18 Pri 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
318
Prodavam BMW 318 i nema nitu edna grebnatinka na nego jas sum vtor sopstvenik i kolata kaj mene e 15 godini i nema nikakva zabeleska.Ima vgradeno plin pred edna godina Lovato.Vredi da se vidi i ima prostor za dogovor okolu cenata
Leaflet
Në fillim