Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 318

3 000 EUR

Shitet nga: Nikola 10 Qer 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 6 420 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Coupe
Modeli
318
Се продава BMW 318 TD Compact
Цена: 3.000 ЕУР
Në fillim